Ptáte se, proč jsme se rozhodli postavit nové byty v Praze-Čakovicích, a proč byste měli vy zrovna v této lokalitě bydlet? Odpovědět na tuhle otázku je pro nás více než jednoduché. Toto místo jsme si zkrátka zamilovali tak, jako si ho dost možná zamilujete i vy. Pro jeho klid a blízkost k přírodě, kdy ale zároveň nemá daleko k městskému chaosu a víru velkoměsta. Co Čakovice nabízejí? Není toho málo.

Místo, kde chcete žít. Jednoduše a krásně

Rezidence Danielova je komorním bytovým domem, ze které prostě cítíte rodinnou atmosféru. A právě tento komplex spolehlivě zapadá do Čakovic. Nejsevernějšího cípu hlavního města a zároveň bezpečného místa, kde chcete vidět vyrůstat své děti a užívat si možností, které tato městská část nabízí. Život v Čakovicích může být rozmanitý – my jsme si je zamilovali pro zeleň, která okolí domu obklopuje, cyklostezky, které kolem Čakovic vedou a pro klid a pohodu, která z této městské části dýchá.

Pohoda, jednoduchost a elegance pak čiší i přímo z naší rezidence i interiérů jednotlivých bytů.

Kvalita materiálů pro nás byla alfou a omegou jak při budování nosné konstrukce, tak při obkládání koupelen nebo pokládání podlah. Čakovice si totiž zaslouží poctivé stavby, které budou svými vlastnostmi vyhovovat všem svým majitelům.

Ve městě i daleko od něj – to jsou Čakovice

Jsme přesvědčení, že se nám povedlo vytvořit oázu klidu nedaleko centra města – tam vás možná drží práce, kterou milujete, jindy zase zábava, po které se už ale rádi vrátíte do svého klidného domova. Při zkoumání tohoto místa nám navíc už před výstavbou rezidence v Čakovicích ani z praktického hlediska nic nescházelo – díky množství školek, škol, lékařů i obchodů jste v tomhle městečku ukrytém ve velkém městě vždy v centru všeho potřebného, zároveň ale daleko od ruchu, kterému možná chcete utéct. Bezpečnost, pohoda, život a klid. Čakovice zkrátka představují balanc, který se každý z nás snaží najít.

Proč jsme se tedy rozhodli postavit nové byty právě tady, v Čakovicích? Protože tohle je místo, kde chcete žít.