Nákup vlastního bytu je bezesporu významným krokem v životě každého z nás. Vedle radosti spojené s vlastnictvím nemovitosti tu ale hrají roli také finance. V dnešní době, kdy jsou ceny nemovitostí nejisté, je rezervace bytu za pevně stanovenou cenu již v rané fázi výstavby moudrým krokem. Zde je několik důvodů, proč je rozhodnutí rezervovat svůj byt v Rezidenci Danielova už nyní více než rozumné a strategické.

1. Stabilní cena v nestabilním trhu

Trh s nemovitostmi je často náchylný k cenovým změnám. Cena bytu, kterou máte aktuálně možnost získat rezervací, se pro vás ale nezmění ani v budoucnu. To znamená, že se vyhnete riziku nečekaného nárůstu cen, jež by třeba i mohlo ovlivnit schopnost si byt pořídit.

2. Možnost výběru

Mezi další nespornou výhodu patří i fakt, že rezervace bytu v počáteční fázi výstavby často umožňuje větší flexibilitu při výběru konkrétní bytové jednotky a její dispozice. Chcete si sami zvolit poschodí, ve kterém budete žít? Právě v této fázi máte šanci vybrat si z nabídky, která ještě nemusí být omezena výběrem dalších zájemců. Přehled aktuálně volných bytů v Rezidenci Danielova najdete zde.

3. Investice do budoucnosti

Rezervací některého z bytů za danou cenu se může stát nemovitost i investicí do budoucnosti. Předpokládá se totiž, že výhledově budou ceny nemovitostí stále stoupat – to může znamenat zvýšení hodnoty vašeho majetku v průběhu času. O tom, že konkrétně v Praze není ke snižování cen nemovitostí důvod, se dočtete v tomto článku. Rezervace bytu za pevně danou cenu v ranné fázi výstavby je tak určitě strategickým krokem, který spojuje stabilní cenu a možnost výběru. Jestliže přemýšlíte nad nákupem bytu, tuto možnost zcela jistě stojí za to zvážit. Rezervujte si svůj byt v Rezidenci Danielova v Praze-Čakovicích již nyní a zabezpečte si tak cenu, která bude platit i v budoucnu.